dodaj do przechowalni

Aster drobnokwiatowy - czarno-biała grafika w oprawie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wydruk na podstawie autorskiej grafiki Beaty Plewniok. Oryginał został wykonany rapidografem i tuszem. Grafika pięknie komponuje się we wnętrzach w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Sprawia wrażenie uporządkowania i ładu.

Doskonała dekoracja do kuchni, salonu, sypialni. Sprawdzi się jako prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn (rocznica, podziękowanie, walentynki, urodziny) Idealna dekoracja dla miłośników natury.

MINIMALISTYCZNY OBRAZ

  • Obraz przedstawia Aster drobnokwiatowy (Symphyotrichum tradescantii). Tło jest czyste, niezakłócone innymi elementami.
  • Kolory obrazu to wyłącznie czerń i biel.

TECHNIKA WYKONANIA OBRAZU

  • Oryginalny rysunek wykonałam rapidografem.
  • Rysunek jest autorski. Wydruk jest sygnowany moim nazwiskiem.

WYDRUK I KOLORY

  • Do wydruku używam tuszy marki Canon. Są nietoksyczne (bezpieczne dla skóry i innych organów), bezwonne (bezpieczne dla płuc) i ekologiczne.
  • Wydruk jest niezmywalny.
  • Metoda wydruku to druk cyfrowy, który gwarantuje, że kolory nie wyblakną.
  • Kolory mogą się nieco różnić od widocznych na monitorze. Różnice w barwach i odcieniach wydruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

PAPIER

  • Gramatura: 180 gram
  • Kolor: ciepła biel
  • Wykończenie: matowe
  • Właściwości papieru: odporny na wilgoć (nie faluje się)

OPRAWA

Grafika oprawiona jest w drewnianą ramkę. Obraz możesz postawić na biurku, albo powiesić na ścianie.

  • Wymiary (z ramką): 15 cm x 20 cm, czyli +- jak notatnik
  • Ramka: drewniana z szybką; w kolorze kremowym jak biszkopt lub srebrnoszarym jak biżuteria (przy zamawianiu proszę o informację w komentarzu)

Czas realizacji 2 dni robocze

Grafikę wysyłam zapakowaną w kartonowe opakowanie z dołączonym bilecikiem i drobnym upominkiem.

IDEALNY DROBIAZG NA PREZENT!

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl