Galeria
Romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu 0
Romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu

Panorama miasta Porto – most Ponte Louis. Historia powstania panoramy miasta Porto jest tyleż ciekawa co urokliwa. Narysowałam ją dla Dominika, który zapragnął podarować go swojej żonie w pierwszą rocznicę ślubu. Porto na zawsze zagościło w sercu jego żony, gdyż spędziła tam kilka miesięcy w czasie swoich studiów. Tą miłością zaraziła również Dominika podczas wspólnych odwiedzin miasta, czego ostatecznym efektem była sesja ślubna zorganizowana właśnie w tym wyjątkowym miejscu.

czytaj całość »
Nowoczesna grafika – idealny prezent na święta 0
1.Nowoczesna grafika – idealny prezent na święta

Okazji do dawania prezentów jest bardzo wiele. W ciągu roku są wydarzenia takie jak urodziny, imieniny, uroczystości rodzinne jak ślub, no i oczywiście Święta Bożego Narodzenia. Każdy człowiek lubi być obdarowywany i sprawia mu to bardzo dużą przyjemność. Jednak prezenty niosą za sobą pewne pytania, nad którymi warto się zastanowić, a mianowicie: jak dobrać prezent do osobowości człowieka?

czytaj całość »
Nowoczesne obrazy na zamówienie jako wyjątkowy prezent 0
Nowoczesne obrazy na zamówienie jako wyjątkowy prezent

Jak wyróżnić i uszczęśliwić bliską nam osobę? Cel ten można osiągnąć na wiele sposobów, jednym z najciekawszych wydaje się przy tym podarowanie jej obrazu. Aby pomysł ten okazał się jeszcze lepszy, niech będzie to nowoczesny obraz na zamówienie, zwłaszcza że wszystkie formalności związane z jego wykonaniem można załatwić bez wychodzenia z domu.

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl