Galeria

Nowoczesne obrazy, grafiki na ścianę

0
14.jpg

Każde pomieszczenie zdecydowanie lepiej się prezentuje, kiedy zostanie w odpowiedni sposób udekorowane. Tak dawniej, jak i dziś służą do tego między innymi obrazy. Współcześnie przybierają jednak zwykle nowoczesną formę - mogą mieć ciekawy kształt, interesujący motyw, albo być wykonane w intrygujący sposób. Do takich nowoczesnych grafik i obrazów, które warto mieć w swoim domu, należą moje prace - tak te gotowe, dostępne od ręki, jak i te, które można zamówić na specjalne życzenie. Co warto wiedzieć o produktach dostępnych w moim sklepie? Przekonajcie się dlaczego warto je mieć?

Obraz Pantera - wydruk na płótnie

Nowoczesne obrazy - czyli jakie?

Współczesne domy można meblować i dekorować na różne sposoby według indywidualnych oczekiwań i potrzeb domowników. Warto pamiętać jednak, że całość powinna być estetyczna oraz praktyczna jednocześnie. Obrazy na ścianach są w stanie dodać przestrzeni głębi i uroku. Jeśli zależy nam na uzyskaniu nowoczesnego wnętrza, dodatki same w sobie muszą być odpowiednio nowoczesne. Sprawdzą się w tym celu ciekawe grafiki, przyciągające uwagę ze względu na dokładny rysunek. Można je umieścić w czarnych ramach, albo białych passe-partout.

Obraz Zebra II - wydruk na płótnie

Moje grafiki powstają w specjalny sposób, łączący tradycję z możliwościami jakie oferują współczesne czasy. Pierwszy jest etap tworzenia na papierze przy pomocy rapidografu oraz czarnego tuszu. Później praca skanowana jest w dużej rozdzielczości, a grafika wydrukowana zostaje w dowolnym formacie, na różnego rodzaju papierach i płótnach.

Obraz Wrotycz

Różne rozmiary, różne motywy

We współczesnych domach można umieścić na ścianach naprawdę różne grafiki. Mogą to być obrazy przedstawiające zwierzęta, pejzaże, architekturę, rośliny, a nawet pojazdy. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań domowników oraz potrzeb konkretnego wnętrza. W mojej ofercie dostępne są grafiki duże, średnie i małe, o rozmaitych wymiarach, więc zawsze można je dobrać do konkretnych potrzeb. Sposób tworzenia wpływa na ich prezencję - sprawdzą się więc w każdym otoczeniu. Bardzo popularne obecnie są motywy związane z ekologią, a zatem właśnie przyrodnicze. Zwierzęta leśne, egzotyczne, kwiaty - można je umieścić tak w salonie, jak i w kuchni, przedpokoju lub sypialni. Nowoczesne grafiki na ścianę mogą być czarno-białe lub lekko podbarwiane. Z pewnością sprawią, że wnętrze będzie prezentowało się przytulnie i z klasą!

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl